Stiliaus Kortos sukurtos moteriškų archetipų pagrindu

99.99

Category: Product ID: 1707

Description

Stiliaus Kortos nėra paprasti paveikslėliai, vaizduojantys skirtingus stilius. Tai ypatinga diagnostikos priemonė, sukurta remiantis specifinėmis tokių, atrodytų, skirtingų sričių, kaip mada, stilius, psichologija ir būrimas, žiniomis.

Šios kortos padeda atsakyti į du klausimus, į kuriuos dauguma moterų atsako „Nežinau“:

A. Aš dėviu drabužius, bet nežinau, koks tai stilius.

B. Aš noriu keisti stilių, bet nežinau, kaip jį apibūdinti.

Šių kortų kūrimas užtruko beveik dešimtmetį paieškų, kol buvo atrasti pirminiai šaltiniai ir surasti tikrieji paslaptis žinantys mokytojai. šilko kelias ir jo atšakos per Himalajus nuo Indijos, per Tibetą iki Kinijos ir Kirgizijos – tai tik dalis geografijos. Italija, buvusios Graikijos kolonijos ir jų palikimas – dar viena, bet ne paskutinė dalis.

Daug laiko užtruko ir esamų kortų, jų sistemų studijos, tokių kaip Taro, skirtų burti, ar psichologijos mokslo pripažintų metaforinių kortų, kurias galima kildinti iš Roršacho dėmių testo.

Visas šis kelias vedė į archetipų ir mūsų gyvenimo prasmės, asmens vaidmens istorijoje pažinimą, prie sakralinių persikūnijimo momentų – asmenybės metamorfozės.

Stiliaus kortos sukurtos siekiant padėti pasiekti asmeninę ar dalykinę metamorfozę moterims, nors gali būti naudojamos ir darbui su vyrais.

Stiliaus Kortos skirtos moterims besidominčiomis mada ir psichologija, o taip pat stilistėms ir psichologėms.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stiliaus Kortos sukurtos moteriškų archetipų pagrindu”

Your email address will not be published. Required fields are marked *